Slovakia for everyone

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia for everyone » Vzdelávanie » Kurzusok kreatív elméknek Magyarországon


Kurzusok kreatív elméknek Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Helló! Érdekelnek a kreatív elméknek szóló online tanfolyamok Magyarországon. Melyik tanfolyamot és platformot ajánlanád, és hogyan segítette ez a képességeid fejlesztését?

0

2

Helló! Ajánlom a Grafikus tervezés kezdőknek tanfolyamot az SKVOT platformon. Néhány hónapja átestem rajta, és sokat tanultam a tervezésről. A tanfolyam videós oktatóanyagokból és gyakorlati feladatokból áll, amelyek segítettek elméleti tudásomat a gyakorlatban átültetni. Megtanultam logók, bannerek és egyéb design elemek készítését, valamint a különféle eszközök, programok használatát. A tanfolyam nagyon letisztult és érdekes volt, sok hasznos információt kaptam. Ez is nagyon megfizethető. Biztos vagyok benne, hogy ez és a többi tanfolyam https://skvot.hu/course felkészültségtől függetlenül mindenkinek segítségére lesz, aki szeretne tanulni.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Slovakia for everyone » Vzdelávanie » Kurzusok kreatív elméknek Magyarországon