Slovakia for everyone

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia for everyone » Vzdelávanie » UX/UI design


UX/UI design

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj všichni! Mám zájem o online kurzy UX/UI designu v ČR. Absolvoval někdo tyto online kurzy? Zajímaly by mě vaše zkušenosti a výsledky učení. Stojí tento kurz za vyzkoušení?

0

2

Ahoj! Rád se podělím o své zkušenosti z absolvování kurzu UX / UI designu na platformě SKVOT. Tento kurz opravdu stojí za vaši pozornost. Za prvé, nabízí rozsáhlou sadu materiálů, které vám umožní ponořit se do světa UX / UI designu a zvládnout jeho základy. Získáte nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti prostřednictvím realizace reálných projektů. Za druhé, kurz poskytuje přístup ke zkušeným učitelům a mentorům, kteří vám pomohou v procesu učení a poskytnou cenné rady a zpětnou vazbu. Velmi jsem ocenil jejich podporu a odbornost při praktických úkolech. Nakonec po absolvování kurzu získáte certifikát potvrzující vaši způsobilost v oblasti UX / UI designu. To může být užitečné při hledání práce nebo postupu ve stávající kariéře. Obecně se domnívám, že kurz UX / UI designu na platformě https://skvt.cz/course/ux-ui-design mi dal cenné znalosti a dovednosti, které úspěšně uplatňuji ve své práci. Doporučuji každému, koho tato oblast zajímá a chce rozvíjet svou kreativitu v České republice.

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Slovakia for everyone » Vzdelávanie » UX/UI design